Akcia
Muži majú radi ženy, ktoré sa majú rady
Steven Carter, Julia Sokol
Muži majú radi ženy, ktoré sa majú rady
10,90 € 208 str.

Pre ženy, ktoré by sa chceli stať múdrejšími a zrelšími v záležitostiach lásky, ponúkajú úspešní autori a psychoterapeuti Steven Carter a Julia Sokol jednoduché a fungujúce princípy pre udržanie pevného a dlhodobého partnerského vzťahu.
Pretože, čo sa týka vzťahov, ani múdre ženy nie sú imúnne voči typickým chybám, ktoré ničia partnerskú harmóniu. Neraz sa točia v rovnakom kruhu – opakovane sa dopúšťajú rovnakých omylov; milujú mužov toho istého typu, a potom, keď ich vzťah stroskotá, vyplakávajú na pleciach tých istých kamarátok.
Hlavná myšlienka knihy Muži majú radi ženy, ktoré sa majú rady spočíva na princípe, že úspešný vzťah môžu partneri vybudovať len pod podmienkou, že sa prijímajú takí, akí sú a že láska môže vzniknúť len zo zdravej sebalásky.
Kniha Muži majú radi ženy, ktoré sa majú rady vám pomôže nájsť tie vzorce správania, pomocou ktorých dosiahnete šťastný a naplnený vzťah.

Katarína Mayer
Katarína Mayer
prekladateľka
Musím sa priznať, že som sa v mnohých situáciách v tejto knihe našla. Niektoré ma aj poriadne rozosmiali. Autorom sa podarilo nasvietiť medziľudské vzťahy s duchaplným humorom. Je skvelá v tom, že nenadŕža ani mužom ani ženám, je ľudská, praktická, vtipná, a napriek tomu je v nej toľko nadčasovej pravdy. "
Navštívte vaše obľúbené kníhkupectvo alebo nakupujte online BUXMartinusPanta Rhei