Akcia
Naša planéta
Alastair Fothergill, Keith Scholey a Fred Pearce
Naša planéta
29,90 € 320 str.

Jedinečný ekoprojekt v spolupráci so spoločnosťou NETFLIX!

Vydajte sa na nezabudnuteľnú cestu okolo sveta! Fascinujúci sprievodca k dokumentárnemu seriálu spoločnosti NETFLIX prináša úplne nový pohľad na našu planétu prostredníctvom jedinečných fotografií živočíchov a environmentálnych premien.

Tento pozoruhodný fotografický sprievodca k originálnemu dokumentárnemu seriálu spoločnosti NETFLIX od režisérov sérií Planet Earth (Planéta Zem) a Blue Planet (Modrá planéta) vám sprostredkuje dosiaľ nevídané zábery zo života najzaujímavejších živočíchov, ale aj neuveriteľných zmien životného prostredia.

Preskúmajte najvzácnejšie organizmy na svete a doteraz neprebádané časti Zeme – morské hĺbky, odľahlé lesy či ľadovcové príkrovy – a preniknite do podstaty a tajov nášho prírodného sveta. Pozrite sa na Zem ako nikdy doteraz a zistite, ako ľudia ovplyvňujú svetové ekosystémy. Táto výnimočná publikácia aktívne prispieva k celosvetovej diskusii o ochrane a trvalo udržateľnom rozvoji našej planéty.

Ján Mečiar
Ján Mečiar
televízny moderátor
Kniha ma veľmi obohatila, ale aj vydesila. Na jednej strane krásne fotografie prírody zo všetkých kútov Zeme, na druhej popis toho, čo jej robíme. Nie je to však beznádejné. Kniha ponúka aj jednoduchý recept na riešenie – chráňme prírodu. "
Navštívte vaše obľúbené kníhkupectvo alebo nakupujte online BUXMartinusPanta Rhei