Akcia

Vyhrajte jednu zo 111 kníh a 55 e-kníh

Ku každej knihe z ponuky Knižný kompas dostanete štýlovú záložku. Na jednej strane je knižná osemsmerovka – vyplňte ju, vyškrtajte slovíčka a zostane vám výsledné riešenie: dve slová.

Záložku si tiež môžete na tejto stránke stiahnuť ako PDF alebo vytlačiť ako obrázok.

Riešenie osemsmerovky vpíšte do políčka Riešenie osemsmerovky, pridajte svoj e-mail a potvrďte súhlas so spracovaním vašich údajov. V tej chvíli ste v hre o 111 kníh a 55 e-kníh!

biblia, cesta, coelho, čas, čítanie, diár, eštoková, gabčík, christie, jeseň, knihomoľ, krimi, láska, literatúra, motivácia, napätie, nezvestný, obesenec, písanie, pronská, safari, sasková, svetlo, svedectvá tiel, triler, zmeniť svet

Stiahnuť osemsmerovku

Odoslať riešenie

Výhercovia

Každý pondelok až do ukončenia súťaže, ktorá trvá do 31.januára 2019, vyberieme 10 výhercov: 7 získa knihu a 3 e-knihu podľa svojho želania. V poslednom žrebovaní po skončení súťaže 1.februára 2019 vyberieme až 26 výhercov - 13 získa knihu a 13 e-knihu. Všetky detaily nájdete v Štatúte súťaže.

Zoznam výhercov

Veľa šťastia na vašej ceste ku knihám.

Vyhrajte jednu zo 60 kníh na instagrame!

Na Instagrame hráte od 17. októbra do 25. novembra o množstvo super kníh. Stačí, keď pridáte na svojom Instagram profile príspevok a ste v hre o jednu zo 60 kníh podľa vlastného výberu.

Podmienky súťaže:

  • odfoťte knihu, ktorú čítate
  • text príspevku začnete s #dnescitam a pripíšte, prečo knihu čítate
  • nezabudnite pridať #kniznykompas

Ak vo svojom príspevku označíte aj iného priateľa, ktorý má profil na Instagrame a vyžrebujeme vás ako výhercu knihy, získavate knihu obidvaja: vy aj váš priateľ, ktorého ste označili!

Príklad textu k príspevku:

#dnescitam, pretože čítanie ma baví. #kniznykompas @moj_kamarat
Instagram Competition

Výhercovia

Každý utorok až do ukončenia súťaže vyberieme 10 výhercov, ktorí získajú knihu podľa svojho želania. Výhercovia budú uverejnení na našom Instagram profile @knizny_kompas. Všetky detaily nájdete v Štatúte súťaže.

Veľa šťastia na vašej ceste ku knihám.