Akcia
Ako nezomrieť
Michael Greger M. D.
Ako nezomrieť
17,90 € 464

… na ochorenia, ako sú choroby srdca a ciev, rakovina, cukrovka, vysoký krvný tlak, Parkinsonova či Alzheimerova choroba (a ďalšie), ktoré si každý rok aj u nás vyžiadajú tisíce ľudských životov.
Tak to však byť nemusí.
Keď sa zariadite podľa rád doktora Gregera, naučíte sa, ktoré potraviny konzumovať a aké zmeny v oblasti životného štýlu urobiť, aby ste dokázali nielen predchádzať pätnástim hlavným príčinám úmrtí (prvá časť knihy), ale s týmito chorobami aj efektívne bojovať.
Vyskytuje sa vo vašej rodine rakovina prostaty?
Odložte pohár mlieka a zahrňte do svojho jedálnička ľanové semienko.
Máte vysoký krvný tlak?
Ibištekový čaj účinkuje lepšie než lieky proti hypertenzii, a to bez negatívnych vedľajších účinkov.

Bojujete s rakovinou prsníka?
Konzumácia sóje je spojená s lepšou prognózou.
Máte problémy so srdcom?
Prejdite na celozrnnú stravu založenú na konzumácii rastlinných potravín; výsledky vedeckých štúdií opakovane ukazujú, že takáto zmena dokáže postup ochorenia zastaviť a aj zvrátiť.
Michael Greger, M.D. vo svojej knihe sumarizuje pútavou a často aj vtipnou formou posledné výsledky vedeckého poznania (cituje výsledky asi 2 600 štúdií) na tému vzťahu výživy a zdravia. Druhá časť knihy je plná praktických rád ohľadom potravín a návykov, ktoré by sa mali stať súčasťou našej každodennej rutiny. Jedná sa o ten najlepší (a najfundovanejší) lekársky predpis pre vaše lepšie zdravie, aký v súčasnej dobe existuje.

MUDr. Igor Bukovský, PhD.
MUDr. Igor Bukovský, PhD.
autor kníh o výžive a zdraví
Ambulancia klinickej výživy, www.akv.sk
Dr. Michael Greger je človek s hlavou plnou informácií a so srdcom na správnom mieste! Stretli sme aj osobne a jeho prednáška na mňa urobila rovnako dobrý dojem ako jeho kniha. Nepoznám nikoho iného, kto by spracoval také obrovské množstvo odborných informácií ako dr. Greger a jeho tím! Bude to čítanie, ktoré mnohých poučí a niektorých asi šokuje. "
Navštívte vaše obľúbené kníhkupectvo alebo nakupujte online BUX Martinus Panta Rhei