Akcia
Darker – Päťdesiat odtieňov temnoty očami Christiana Greya
E L James
Darker – Päťdesiat odtieňov temnoty očami Christiana Greya
16,90 € 552

PREŽITE EŠTE RAZ VÁŠNIVÝ PRÍBEH PÄŤDESIATICH ODTIEŇOV TEMNOTY, TENTORAZ Z POHĽADU CHRISTIANA GREYA, VYROZPRÁVANÉHO JEHO VLASTNÝMI SLOVAMI. VNIKNITE DO JEHO UTRÁPENEJ DUŠE, JEHO MYŠLIENOK I SNOV.

E L James sa vracia do sveta Päťdesiatich odtieňov, odkrýva ďalšie pikantnosti a úskalia tohto ľúbostného príbehu, ktorý nadchýna milióny čitateľov na celej zemeguli.

ICH OHNIVÁ, ŠTEKLIVÁ AFÉRA sa skončila zlomenými srdcami a vzájomným obviňovaním, no Christian Grey je načisto posadnutý Anastasiou Steelovou a nedokáže na ňu zabudnúť. Aby ju získal späť, rozhodne sa potlačiť svoje najtemnejšie túžby i potrebu riadiť druhých, a ľúbiť Anu tak, ako si to želá ona.
Lenže trauma z detstva ho naďalej sužuje. Okrem toho vysvitne, že Anin intrigánsky šéf Jack Hyde ju chce pre seba. Dokáže Christianov dôverník a terapeut Dr. Flynn pomôcť svojmu klientovi čeliť démonom, s ktorými zápasí? Alebo ho panovačná povaha Eleny, ktorá Christiana kedysi zviedla, a chorobná oddanosť Leily, jeho bývalej subky, stiahnu späť do minulosti?
Ak aj Christian opätovne získa Aninu priazeň, môže niekto s takou čiernou a boľavou dušou, ako je tá jeho, dúfať, že si ju udrží?

Katarína Pohorelecová
Katarína Pohorelecová
Panta Rhei
Prešov
Pohľad na šteklivé, ale aj mrazivé veci z pohľadu pána Greya vás nenechá chladnými a vy sa budete červenať ako zrelé papriky na rozpálenom slnku. Ak ste fanúšikom erotickej literatúry, Darker vám zaručene vyrazí dych a rozprúdi krv v žilách. "
Navštívte vaše obľúbené kníhkupectvo alebo nakupujte online BUX Martinus Panta Rhei