Akcia
Klamstvá, ktoré hovoríme
Kristina Ohlssonová
Klamstvá, ktoré hovoríme
13,90 € 376 str.

Žena obvinená z piatich vrážd je mŕtva. Právnika Martina Bennera, ktorý sa o jej prípad zaujímal, vtiahli proti vôli do pátrania po jej zmiznutom štvorročnom synovi Miovi. Kým sa chlapec nenájde, nenechá ho bezohľadná mafiánska organizácia na pokoji. Martin zúfalo sleduje každú jednu stopu, no tých je žalostne málo. Čo sa vlastne stalo v posledný deň v Miovej škôlke?
Chlapcovo zmiznutie však nie je Martinov jediný problém. Musí zistiť, kto sa snaží dostať ho do väzenia za vraždu, ktorú nespáchal. S každým pribúdajúcim dňom je paranoidnejší. Kto ho môže sledovať zblízka a pritom sám zostať neviditeľný?
Honba za pravdou postaví Martina pred nepríjemnú dilemu. Dokáže zachrániť Mia a aj samého seba? Alebo musí obetovať ešte viac, aby sa dočkal vytúženého pokoja?
Klamstvá, ktoré hovoríme je pokračovaním románu Pochované klamstvá.

Zo švédskeho originálu Mios Blues (Piratförlaget, Štokholm 2015) preložili Zuzana Inczingerová a Lenka Kočišová.

Milan Buno
Milan Buno
severskekrimi.sk
Ešte lepšie ako jednotka! Každá strana nasiaknutá napätím, advokát podozrivý z vraždy, tajomný Lucifer... Ako tvrdí Martin Brenner, „hovno je už raz také, zašpiní toho, kto stojí najbližšie“. Ak nemáte dostatok času, ani nezačínajte čítať! "
Navštívte vaše obľúbené kníhkupectvo alebo nakupujte online BUXMartinusPanta Rhei