Akcia
Vesmírni poslovia
Elizabeth Peruová
Vesmírni poslovia
9,90 € 240 str.

Patríte k ľuďom, ktorí túžia dozvedieť sa viac o svojej životnej ceste a zmysle svojho bytia na Zemi? Čo ak je to možné – zistiť pôvod vašej duše, miesto, kde je váš domov, kto ste a prečo ste tu? Duchovná učiteľka a vesmírna sprievodkyňa Elizabeth Peruová napísala túto knihu pre bádajúce duše: pre všetkých, ktorí dychtia po odpovediach o svojej pravej podstate a úlohe vesmírneho občana v tomto svete.

Dozviete sa:
• trinásť univerzálnych tajomstiev, ktoré vám pomôžu opätovne sa spojiť so svojou dušou, porozumieť vnútornému volaniu a princípu zhmotňovania vašich túžob
• ako môžu retrográdne pohyby planét a zatmenia Slnka a Mesiaca ovplyvniť vašu energiu
• vesmírne príčiny fyzických, emocionálnych, mentálnych a duchovných problémov
• bežné fyzické príznaky energetických zmien a akcelerácie napĺňania vášho životného účelu

Kniha Vesmírni poslovia je určená tým, ktorí cítia, že ich život je súčasťou väčšieho plánu. Je to itinerár, ktorý vám pomôže porozumieť svojmu miestu vo vesmíre a postrčí vás, aby ste začali žiť v súlade s najvrúcnejšími túžbami svojej duše.

Z anglického originálu Cosmic Messengers (Hay House UK Ltd, London 2018) preložila Anna Polievková.

Silvia Šuvadová
Silvia Šuvadová
herečka a koučka
Autorka nám v knihe pomáha definovať účel života, učí nás vnímať svoju i vesmírnu energiu a pochopiť 13 univerzálnych tajomstiev. Vďaka množstvu informácií, cvičení a meditácií je kniha dôležitým pomocníkom a sprievodcom pre každého, kto chce duchovne rásť. Odporúčam! "
Navštívte vaše obľúbené kníhkupectvo alebo nakupujte online BUXMartinusPanta Rhei