Akcia
Gauč alebo šťastie
Maroš Molnár, Lucia Pastierová Čarná
Gauč alebo šťastie
19,90 € 264 str.

Kondičného trénera Maroša Molnára pozná celé Slovensko z televíznych obrazoviek, kde v relácii Extrémne premeny pomáhal chudnúť obéznym ženám aj mužom. Teraz prichádza s motivačnou knihou Gauč alebo šťastie, aby pohodlných postavil z gaučov, kde uvelebení čakajú na zázrak, a umožnil im nájsť skutočné šťastie v zdravšom životnom štýle.

Maroš svojím nasadením, príbehom a sériou účinných cvičení inšpiruje a odovzdáva skúsenosti, nadobudnuté rokmi, ktoré strávil s profesionálnymi športovcami, ale aj trénovaním bežných klientov.

V knihe sa dozviete o jeho spolupráci so slovenskými a svetovými športovými hviezdami, ale aj o detstve v Žiari nad Hronom či o krásnom vzťahu s manželkou Zuzanou. Nájdete v nej aj viac ako stopäťdesiat cvikov, ktoré sa môžete naučiť robiť správne, tak aby vás nič nebolelo a cítili ste sa fit bez ohľadu na vek či váhu. A nechýbajú stravovacie odporúčania a tipy.

Nie každý má možnosť cvičiť s Marošom Molnárom naživo, ale vďaka tejto knihe môže mať každý jeho rady poruke a meniť sa deň čo deň. Tak čo si vyberiete – gauč alebo šťastie?

Lucia Pastierová Čarná
Lucia Pastierová Čarná
spoluautorka a PR manažérka vydavateľstva IKAR
Najznámejší kondičný tréner Maroš Molnár, hviezda televízie Markíza, prichádza so svojou novinkou, ktorá postaví z gauča celé Slovensko. Nájdete v nej viac ako 150 cvikov, vďaka ktorým sa naučíte správne cvičiť a množstvo užitočných informácií o ľudskom tele. Prináša aj zaujímavosti o Marošovi a jeho trénerskej kariére. Táto kniha vám zmení život. "
Navštívte vaše obľúbené kníhkupectvo alebo nakupujte online BUXMartinusPanta RheiGorilaPre Školy
Chatbot Chatbot

Hľadáš knižný tip?
Klikni na mňa
a ja ti poradím

Chatbot